Program

lipiec 2019

07.07

12.00
Hinako Namaizawa - Japonia
16.00
Thomas Prat - Francja

14.07

12.00
Karol Radziwonowicz
16.00
Łukasz Chrzęszczyk

21.07

12.00
Marek Drewnowski
16.00
Przemysław Lechowski

28.07

12.00
Anna Maria Stańczyk
16.00
Ilya Maximov - Rosja

sierpień 2019

04.08

12.00
Justyna Galant-Wojciechowska & Filip Wojciechowski
16.00
Kamil Pacholec

11.08

12.00
Tokiko Kobayakawa - Japonia
16.00
Andrzej Wierciński

18.08

12.00
Yoshie Uno & Masako Furukawa - Japonia
16.00
Soheil Nasseri - USA

25.08

12.00
Nikolay Khozyainov - Rosja
16.00
Tomoharu Ushida - Japonia

wrzesień 2019

01.09

12.00
Gergely Kovács - Węgry
16.00
Piotr Pawlak

08.09

12.00
Rinko Kobayashi
16.00
Charles Richard-Hamelin - Kanada

15.09

12.00
Evgeni Bozhanov - Bułgaria
16.00
Joanna Brzezińska-Maurer

22.09

12.00
Wojciech Świtała
16.00
Julia Łozowska

29.09

12.00
Wojciech Pyrć
16.00
Weronika Chodakowska

Czerwiec 2019

02.06

12.00
Wojciech Pyrć
16.00
Jacek Kortus

09.06

12.00
Konrad Skolarski
16.00
Ignacy Lisiecki

16.06

12.00
Joanna Ławrynowicz
16.00
Andrzej Karałow

23.06

12.00
Tamás Érdi - Węgry
16.00
Serhij Hryhorenko - Ukraina

30.06

12.00
Louis Alvanis - Wielka Brytania
16.00
Alberto Nose - Włochy

Maj 2019

19.05

12.00
Krzysztof Jabłoński & Rita Shen
16.00
Antoni Besses - Hiszpania

26.05

12.00
Łukasz Krupiński
16.00
Paweł Kowalski

Maj

13.05

12:00
Ingolf Wunder
16:00
Radosław Sobczak

20.05

12:00
Joanna Różewska
16:00
Edward Wolanin

27.05

12:00
Jacek Kortus
16:00
Joanna Ławrynowicz-Just

Czerwiec

03.06

12:00
Giuliano Adorno
16:00
Maria Korecka-Soszkowska

10.06

12:00
Piotr Alexewicz
16:00
Joanna Marcinkowska

17.06

12:00
Bartosz Skłodowski
16:00
Maciej Zagórski

24.06

12:00
Karol Radziwonowicz
16:00
Elżbieta Karaś-Krasztel

Lipiec

01.07

12:00
Julia Kociuban
16:00
Marcin Koziak

08.07

12:00
Karolina Nadolska
16:00
Weronika Chodakowska

15.07

12:00
Aleksandra Bobrowska
16:00
Andrzej Wierciński

22.07

12:00
Wojciech Kruczek
16:00
Michał Drewnowski

29.07

12:00
Anna Maria Stańczyk
16:00
Paweł Kowalski

Sierpień

05.08

12:00
Marek Drewnowski
16:00
Adam Mikołaj Goździewski

12.08

12:00
Beata Bilińska
16:00
Tokiko Kobayakawa

19.08

12:00
Julia Łozowska
16:00
Maria Szraiber

26.08

12:00
Rinko Kobayashi
16:00
Anna Hajduk-Rynkowicz

Wrzesień

02.09

12:00
Bronisława Kawalla
16:00
Dmitry Shishkin

09.09

12:00
Paweł Wakarecy
16:00
Przemysław Lechowski

16.09

12:00
Filip Wojciechowski
16:00
Justyna Galant

30.09

12:00
Piotr Latoszyński
16:00
Serhij Hryhorenko